X
تبلیغات
شیکسون
داستان ناصردین شاه و عمه اش/داستان اونجوری/داستان خفن/بیتربیتی - تفریح سالم, تصاویرجالب,اس ام اس,عکس خفن,دانلود,علمی
X
تبلیغات
شیکسون
تفریح سالم, تصاویرجالب,اس ام اس,عکس خفن,دانلود,علمی
بیایید با هم بخندیم نه به هم
این سایت در پایگاه ساماندهی ثبت شده است http://up-tome-fans.persiangig.com/eslamic.gif


چای سبز لاغری تیما
دیگری نیازی نیست با رژیم های لاغری سخت  نگران سلامت سیستم دفاعی بدن همچنین پوست خود باشید. شما به راحتی می توانید با خرید چای لاغری  در عرض 1 ماه 3 الی 7 کیلو چربی سوزی کنید و وزن کم کنید...
همراه با شفافیت پوست 100% گیاهی ، 100% موثر بدون عوارض جانبی بدون برگشت تحقیقات نشان می دهد که چای سبز  علاوه بر اینکه برای تناسب اندام و لاغری مفید واقع شده است  استفاده از این گیاه لاغری موجب آرامش و کاهش استرس خواهد بود.  چای لاغری با طعم دلنشین و مطبوع لیمو لاغری را تضمین خواهد کرد. چای سبز نه تنها عوارض ناشی از محصولات لاغری دیگر را نخواهد داشت بلکه شما، به راحتی می توانید با استغاده روزانه 3 لیوان چای سبز احتمال امراض قلبی را کاهش دهید. در چای سبز تیما به خاطر جذب بیشتر و سریع تر و کیفیت بالاتر نسبت به محصولات مشابه و محصولات تی بگ  جایگاه ویژه ای را میان مشتریان پیدا کرده است.


قیمت فقط : 25,000تومانخرید پستی چای سبز لاغری تیماسیستم درآمد زای ادگاه

    بدون نیاز به داشتن دانش بالای فنی، تنها با ثبت نام و دریافت کد ادگاه و قرار دادن آن در مکانی مناسب در صفحات وب، متناسب با موضوع و محتوای هر صفحه، یک آگهی هوشمند به اندازه دلخواه در وبگاه یا وبلاگ شما نمایان خواهد شد. ما به ازای مشاهده هر صفحه در هر روز توسط هر نفر مبلغی را به شما پرداخت خواهیم کرد. در صورت کلیک کردن کاربران بر روی آگهی نیز، شما 5 برابر این مبلغ را از ما دریافت خواهید نمود، بدین ترتیب درآمدی دائمی و روزافزون نسیب شما خواهد شد.

   با بهره‌گیری از منابع معتبر اینترنتی در زمینه اطلاعات وب (Web Information) همچون وبگاه Alexa، امکانی در اینجا فراهم آمده است تا بتوان علاوه بر برآورد رتبه کشوری و جهانی هر وبگاه، متوسط میزان مشاهده روزانه هر صفحه توسط هر نفر را محاسبه و بر این اساس درآمد حاصله از به‌کارگیری ادگاه را تخمین زد. با توجه به بالاترین نرخ سود بانکی بدین ترتیب می‌توان حدود ارزش وبگاه را نیز سنجید.

   اگر تعداد بازدید صفحات وبگاه شما بیش از 10.000 بار در روز است، شیوه همکاری ما با شما متفاوت خواهد بود. در این روش ما وبگاه شما را به عنوان یکی از مراجع مستقیم نمایش آگهی با تعرفه خاص معرفی خواهیم نمود. شما می‌توانید هزینه‌ای بیشتر یا کمتر از ما برای هر بار مشاهده یا کلیک در نظر گرفته و یا تنها یکی از هزینه‌های مشاهده یا کلیک را دریافت نمایید. بازاریابی، جذب آگهی، پشتیبانی و نمایش هوشمندانه آن (متناسب با محتوی) به عهده ما خواهد بود و تنها 25 درصد سود حاصله به ما تعلق خواهد گرفت و مابقی به صورت ماهانه به حساب شما واریز خواهد شد.

ثبت نام کنید

جایزه بگیرید

ادگاهبازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 16 آبان‌ماه سال 1390

آورده اند که ناصرالدین شاه را عمه ای بود به غایتِ زیبایی و رعنایی و حسن و جمال.

از قضای روزگار سلطان قَدَر قدرت را به رغم حرمسرایی عریض و طویل آکنده از همه قسم خوبرویانِ سیم تنِ پری چهره رای بر آن افتاد که با عمه ی خویش
مزاوجت نماید و از شهد وصل عمه خانم خویش کامیاب شود....

لذا تمامی  علما و فقهای مملکت را فراخواند و ازشان صیغه ای، حدیثی، روایتی، آیه ای چیزی طلب نمود که معاشقت وی و عمه اش را روا گرداند.

همگان انکار کردند که این خلاف نص شریعت است و اصلاً امکانش نیست که عمه از محرمان است و دین مبین نزدیکی با آنان را حرام اعلام کرده.

هر آن چه علما اصرار کردند که ممکن نیست سلطان صاحبقران را پذیرفته نیامد و امر ملوکانه فرمودشان که بروند و بگردند و تفحص کنند بلکه چاره ای بیابند.

جمیع علما و فقهای قلمرو همایونی مدت ها گشتند و جستند و تحقیق نمودند و پس از ماه ها تلاش بی حاصل به محضر شاه رسیدند و عرض کردند:

"قبله ی عالم، به فرموده ی همایونیِ حضرتعالی گشتیم تا جهت حلال گرداندن وصال حضرت والا و عمه ی اولیا راه چاره ای بیابیم، اما نشد".
 ناصرالدین شاه دستی به سبیل خویش کشید و با لبخندی فاتحانه گفت:

شما گَشتید و نشد، ولی ما کردیم و شد
طبقه بندی:
(برای حمایت از ما بر روی +1 کلیک کنید)

ارسال توسط محمد صالح
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
تبادل بنر
جای لوگوی شما

قائم پرس

دانلود نرم افزار